اقدامات بهداشتی شركت سينجر در دوران کرونا

همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، شركت سينجر پروتکل‌های بهداشتی خود را در ۳ بخش به‌روزرسانی کرد.

برای محافظت از مشتریان در برابر شیوع ویروس کرونا، تمام خطوط توليد، انبارها، ماشین‌های توزیع و ارسال را بر اساس استانداردهای سازمان‌ بهداشت جهانی، چندبار در روز ضدعفونی می‌کنیم. تمام انبارهای شركت سينجر هر شب با دقت ضدعفونی می‌شوند.

دمای بدن تمام همکاران در كليه بخش هاي توليد، فني مهندسي، اداري و انبارها،  هر روز در هنگام ورود به شركت به دقت چک می‌شود و در صورتی که دمای بدن همکاری بالاتر از حد طبیعی باشد از ورود آن‌ها جلوگیری شده و تحت مراقب‌های پزشکی شركت سينجر قرار خواهند گرفت. اگر همکار یا اعضای خانواده‌ی او نیاز به استراحت طولانی‌تر یا قرنطینه داشته باشند بر اساس پروتکل‌های تنظیم شده تا پایان درمان همراه آن‌ها خواهیم بود تا بدون نگرانی دوران درمان را طی کرده و باز به جمع همکاران‌مان بپیوندد.

بروزرساني سايت فروشگاهي شركت سينجر و اضافه نمودن امكانات بيشتر به سايت قبلي، راه اندازي اينستاگرام رسمي شركت سينجر از ديگر اقدامات واحد فناوري اطلاعات اين شركت جهت رفاه حال مشتريان در اين ايام مي باشد.

همکارانمان برای حفظ سلامت خود در برابر ویروس کرونا و عدم آلودگی محیط کار، به طور مداوم مطابق با جدیدترین توصیه‌های بهداشتی آموزش‌‌ می‌بینند و در محل کار از دستکش و ماسک استفاده می‌کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...