سیاست حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما : https://www.sinjeronline.com

قوانین و مقررات استفاده و ثبت سفارش

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی سینجر و سفارش کالا از این پایگاه و یا پلتفرم های تحت اداره ما در واتساپ و اینستاگرام و غیره به معنی توافق کامل شما با شرایط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سینجر بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی سینجر واسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت های تولید کننده، وارد کننده یا توزیع کننده به مشتریان است. قیمت و یا خدمات و یا ضمانت پس از فروش کلیه کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سینجر ، همگی صرفاً توسط

تامین کنندگان آنها تعیین می گردد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی سینجر از منابع زیر تامین می شود:

1-اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می شوند.

2-اطلاعاتی که از سایت های معتبر خارجی ترجمه می شوند.

از این رو فروشگاه اینترنتی سینجر هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی بر عهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه سازی مشتریان، خود را در بروز رسانی مداوم اطلاعات و محتویات

متعهد می داند.

فروشگاه اینترنتی سینجر هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشی از عواملی که خارج از سیطره مدریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی سینجر هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایت هایی که ارتباط به آن ها به واسطه آگهی و یا لینک در سایت شکل می گیرد، پذیرا نیست.

وب سایت سینجر هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد. سرویس های سایت «آن گونه که هست» ارائه می شود و سایت کافه دیجی تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند

ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد برعهده ندارد.

فروشگاه اینترنتی سینجر به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

کابران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی سینجر مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترتی کالا را دنبال نکنند.

قوانین حریم شخصی

تمامی اطلاعات شخصی که مشتریان محترم در سایت ثبت و درج می نمایند به صورت کاملاً محرمانه در نزد فروشگاه اینترنتی سینجر به امانت می باشد و تنها برای ارائه خدمات بهتر مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت سینجر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

تمامی اطلاعات و مطالب مندرج در سایت سینجر برای فروشگاه کافه دیجی محفوظ بوده و هرگونه استفاده و کپی برداری و نشر مطالب بدون کسب مجوز از مسئولان سایت پیگرد قانونی دارد.

در صورت عضویت و وارد کردن مشخصات در سایت و ثبت سفارش با خرید شما موافقت می کنید که فروشگاه سینجر به صورت الکترونیکی (ایمیل و پیامک) با شما در ارتباط بوده و به درخواست و سوالات شما پاسخ دهد.

سایت سینجر ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل و در ارتباط با سایت سینجر نیستند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها ندارد.

سینجر محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می رساند و در صورتی که کاربران به سن قانونی نرسیده باشند باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

 

قوانین ثبت سفارش

روز کاری فروشگاه اینترنتی سینجر شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در طول همان روزهای کاری و در روزهای تعطیل اولین روز پس از تعطیلات بررسی می شوند.

مشتریان گرامی در تمامی 24 ساعت روز در 7 روز هفته می توانند سفارش خود را ثبت کنند.

کلیه سفارش های ثبت شده در سایت سینجر به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواد شد و سپس مورد بررسی قرار می گیرند.

سایت سینجر همواره در بروز رسانی موجودی کالا تمامی تلاش خود را می نماید ولی با این وجود در صورت به پایان رسیدن موجودی محصول حق کنسل کردن یا استرداد وجه سفارش و جایگزین کردن محصول دیگر برای سایت سینجر محفوظ می باشد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

سایت سینجر حق توقف سفارش جدید و قطع فروش محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می داند.

سایت سینجر قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی نمی تواند اعلام نماید. در مواردی همچون نوسانات قیمت بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری اگر سفارشی قابل تحویل نلاشد این موضوع در اسرع وقت به مشتری

اطلاع رسانی خواهد شد. تمامی هزینه ها از جمله بسته بندی، ارسال و دیگر هزینه ها با توجه به شرایط سفارش در فرم سبد خرید و پیش فاکتور اطلاع رسانی خواهد شد.

محتوا و توضیحات محصولات مندرج در سایت سینجر از منابع قابل اطمینان و شرکت های سازنده محصولات تهیه شده است، با این وجود احتمال خطا در توضیحات و مطالب مندرج سایت وجود دارد.

 

قوانین خسارت در هنگام حمل و نقل

سایت سینجر نهایت دقت را در بسته بندی ایمن و استاندارد همه محسوسات به کار می گیرد تا کلیه سقارشات در نهایت صحت و بدون آسیب دیدگی به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. پس تحویل مرسوله به شرکت حمل و نقل انتخابی کابر و اعلام بارنامه از طریق پیام کوتاه و درج در سفارش خرید، بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد.

خدمات و محتویات سایت سینجر صرفاً برای استفاده شخصی و غیرتجاری شما عرضه شده است. هرگونه سو ء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایل هستید از سرویس ها و محتویات سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. برای این کار لطفاً با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی سینجر شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی سینجر می باشد.

 

شرایط برگشت کالا

  • کلیه کالاهای فروشگاهی مجموعه سینجر و کالاهای تست شده تا 7 روز در صورت عدم استفاده از کالا قابل تعویض می باشند.

کالاهایی که مورد ارزیابی برگشت قرار خواهند گرفت که شرایط زیر برای آن ها برقرار باشد:

  • کالا باید در کارتن یا جعبه اصلی خود به همراه فاکتور فروش و کلیه ملحقات از قبیل راهنمای استفاده، کابل ها، باطری و غیره به کافه دیجی بازگردانده شود.
  • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از بازگشت را از بین خواهد برد.
  • این سرویس اشکال های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کابر از کالا ایجاد شود را شامل نمی شود.
  • استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می شود.
  • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد باید حداکثر تا 24 ساعت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری به مجموعه کافه دیجی اطلاع داده شود.
  • در صورت عدم رضایت مشتری از خرید خود برای کالاهای بدون مشکل در کارایی و ظاهر آن، هزینه های ارسال کالا بر عهده مشتری می باشد.

 

شرایط بازگشت در اثر آسیب دیدگی

  • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به نشانی که در سایت کافه دیجی درج گردیده ارسال شود.
  • در صورتی که آسیب، در لحظه دریافت قابل مشاهده باشد، مشتری می تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند در غیر این صورت تعهدی متوجه سایت سینجر نخواهد بود.
  • درصورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. هر گونه درخواستی از طرف مشتری تنها پس از تایید و اعلام نظر کارشناسان رسمی سینجر و کارشناسان شرکت تامین کننده/وارد کننده/ تولید کننده یا نمایندگان رسمی آن ها قابل پیگیری خواهد بود.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...